Červen 2009

30.6.09-Příílet! Jsem tu :)

30. června 2009 v 14:18 | so-crazy-girl-princezzna |  MoE kEcYy


Takže.. dneska v 1:45 jsme přistáli v Praze... A jsem tu :) Noo... v Egyptě to bylo supr bylo tam okolo 34 °C, takže fáákt vedro!
V úterý jsme byly na Mojžíšově hoře... to byla cesta 6 km na 2280 m vysokou horu xD Vyšli sme ve tři ráno a dorazili na horu kolem šestý :) (Ráno).

V sobotu sme jely takovým děravým autobusem do hotelu s obchody... No, tam sem si chtěla koupit podprdu na břišní tanec ae neměli velikost.

No pak to byla klasika.. koupání opalování... atd. V neděli jsme byly v Eilatu(Izrael) na podvodní observatoři. Tam jsme byli na 4D filmu!! 4D znamená, že se s váma hýbou i sedačky... :) Cool!
No a etě ten den jsme byly v delfíní zátoce... :) Byli jsme i nakupovat a já si myslela, že bych si SNAD koupila tu podpsenku enže..... To byl klasickej obchoďák!!!! A normálně tam byla u vchodu i taková kontrola, jako víte, jestli nemáte zbraň a že jim dáte tašky a tak.... Jo a tam sem si koupila plavečky... Takový bílokrémový s lebkou :) Bikiny :)

V pondělí..... to byl den odjezdu... sme měli odjíždět na letiště v 16:00. Ae bylo zpoždění dvě hodinky. No a zrovna sme tam v restauraci potkaly 2 kluky..... no a s jedním sem se dala do "řeči"...xD No a pak jsme teda v šest jeli na letiště.... letadlo mělo letět v ¨21:00 jenže zase zpoždění.... No takže sme letěli v 22 hod. a něco. No a z Praze je teda oproti Tabě dost zima! Je tam tolik, co v Tabě, děleno dvěma..... :)

No a teď jsem teda doma a nudím se a přemýšlím o klucích a kámoškách no a taky o tom, co si oblíct... Nj..... chcu bejt Original xD

Jo a na prázky blog NEPOZASTAVUJU ani nic takovýho, jenom tu budu míň páč v červenci jedeme do Ruska :)) Jo a nevíte kdy tam má Britney koncík??? Dikys :)
Princezzna (tu přezdívku mám právem) x)

22.6.09- A letíííím!

22. června 2009 v 11:02 | so-crazy-girl-princezzna |  MoE kEcYy
ahOjky srdíška! Sry že sem dlouho nepsala... ale abyste věděli etě ŽIJU... Jo a dneska letim do Egypta(Taba) na dovču... hurááá už žádná škola!!! Tak až přiletím něco určo přidám.... A přidám i áký fotky a tak :) Tak se mějte hezů a užijte si prázky!!!!
Princezzna xD

Designe 1.7

5. června 2009 v 16:58 | so-crazy-girl-princezzna |  MoE kEcYy
Ahojky, tak jsem si konečně udělala new dezzík... Newim jak vám, ale mně se mocko líbííííí!
No tak pište svý názory.... jo a začnu zase přidávat i obrázky atd..... takže nejenom mý kecy xD
Tak se mějte pp :)